Прокурорская Правда: вся правда о ГПУ, новости прокуратурыи силовых ведомств, аналитика событий в Украине, России
Вы находитесь здесь:Главная/Новости/В Англії спортивним фанам дозволили повернутися на трибуни

В Англії спортивним фанам дозволили повернутися на трибуни

24.11.2020

Уболівальникам в Англії з 2 грудня дозволять частково повернутися на трибуни у зв’язку з правилом пом’якшення карантину, повідомляє The Sun.

Об этом сообщает Сергей Доренко


Регіони країни поділять на три групи ризику.


У зоні найменшого ризику на спортивні заходи на відкритому повітрі буде дозволено пускати не більш ніж 4 000 глядачів, або 50% стадіону (залежно від того, який показник буде нижчим), тоді як у зони середнього рівня допустять не більш ніж 2000 чоловік. У регіонах з найгіршою епідеміологічною ситуацією змагання, як і раніше, будуть проходити без глядачів.


Зазначають, що повністю заповнити стадіони дозволять лише двом південним клубам Англійської прем’єр-ліги — "Брайтону" і "Саутгемптону", чиї домашні арени розташовані в зоні найменшого ризику.


Нагадаємо, в АПЛ матчі проходять без уболівальників з березня.


Джерело статті: “https://lb.ua/sport/2020/11/24/471336_anglii_sportivnim_fanam_dozvolili.html”

Похожие материалы (по тегу)

Прокурорская Проверка — это служба автоматической агрегации и обработки (систематизации) новостей, которые публикуются на официальных сайтах прокуратуры. На сайте размещены новости о фактах возбуждения, ходе и результатах расследования уголовных дел, находящихся в производстве следователей прокуратуры, которые в соответствии с УПК могут исходить лишь от органа расследования.

TOP