Прокурорская Правда: вся правда о ГПУ, новости прокуратурыи силовых ведомств, аналитика событий в Украине, России
Вы находитесь здесь:Главная/Новости/Компанія, що торпедувала довіру до Facebook, закривається

Компанія, що торпедувала довіру до Facebook, закривається

Компанія, що торпедувала довіру до Facebook, закривається
03.05.2018
Компанія, що торпедувала довіру до Facebook, закривається

Британська аналітична компанія Cambridge Analytica оголосила про своє закриття на тлі скандалу з використанням даних користувачів соцмережі Facebook.

"Компанія негайно припиняє всі операції, і правління подало заявку на призначення арбітражного керуючого", — йдеться в повідомленні компанії, яке цитує ВВС.

У компанії зазначили, що за останні кілька місяців Cambridge Analytica зазнала "численних необґрунтованих звинувачень" і, незважаючи на докладені зусилля, її "очорнили за дії, які є не тільки законними, а й частиною рекламного бізнесу".

Нагадаймо, що навколо соціальної мережі Facebook спалахнув найграндіозніший в його історії скандал. Дані 87 млн ​​користувачів соцмережі були передані третій стороні — компанії Cambridge Analytica, яка допомагала в президентській кампанії Дональда Трампа.

Британська фірма була звинувачена в несанкціонованому використанні даних в інтересах політичних клієнтів.

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/03/293409-kompaniya-torpeduvala-doviru-facebook-zakryvayetsya”

Похожие материалы (по тегу)

Прокурорская Проверка — это служба автоматической агрегации и обработки (систематизации) новостей, которые публикуются на официальных сайтах прокуратуры. На сайте размещены новости о фактах возбуждения, ходе и результатах расследования уголовных дел, находящихся в производстве следователей прокуратуры, которые в соответствии с УПК могут исходить лишь от органа расследования.

TOP