Прокурорская Правда: вся правда о ГПУ, новости прокуратурыи силовых ведомств, аналитика событий в Украине, России
Вы находитесь здесь:Главная/Новости/В Італії у в’язниці помер серійний вбивця, однією з жертвою якого була українка

В Італії у в’язниці помер серійний вбивця, однією з жертвою якого була українка

20.01.2021

Донато Біланчіа був засуджений до 13 довічних вироків за сімнадцять вбивств і до 16 років за спробу вбивства. Серед його жертв – Людмила Зубкова із України.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

Біланчіа коїв злочини у період між 1997 і 1998 роками в італійських регіонах Лігурія та П’ємонт.

Його заарештували у 1998 році. Перші роки ув’язнення він відбував у в’язниці Marassi в Генуї, а в останні роки був переведений в Due Palazzi в Падові.

Його прозвали “монстр потягів” та “серійний вбивця повій”.

Злочини Донато Біланчіа

Ввечері 16 жовтня 1997 року у своєму домі в Молассані помер Джорджо Сентанаро. Ця смерть не викликала підозр аж поки через кілька днів 24 жовтня у цьому є будинку на площі Кавур, були вбиті із надзвичайною жорстокістю Мауріціо Паренті та Карла Скотто.

Карабінери встановили зв’язок між смертями і, через деякий час – встановили особу і заарештували Донато Біланчіа.

Виявлення цих злочинів у стали першими у серії жахливих вбивств, скоєних Біланчіа.

Арест Донато Біланчіа

Поворотний момент у справі настав, коли до карабінерів звернувся чоловік, який продав Донато Біланчіа свій автомобіль. Він оскаржував низку штрафів, отриманих за несплату дорожніх зборів та транзиту автострадами, виписаних на його ім’я.

Дата та година штрафів за несплату користування автострадою повністю співпадали із рядом жахливих злочинів, скоєних неподалік.

У ході розслідування виявилося, що сліди шин цього автомобіля співпадала із залишеними на місцях інших вбивств. Сліди ДНК Донато Біланчіа співпали із знайденими на тілі Марії Анджели Рубіно.

Серійного убивцю заарештували 6 травня 1998 року на виході з лікарні Сан-Мартіно в Генуї. Він не чинив опору правоохоронцям.

Через кілька днів чоловік визнаву свою вину.

Серійний вбивця помер у ці дні від коронавірусу.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/world/v-italiyi-u-v-yaznici-pomer-seriyniy-vbivcya-odnieyu-z-zhertvoyu-yakogo-bula-ukrayinka-401574”

Похожие материалы (по тегу)

Прокурорская Проверка — это служба автоматической агрегации и обработки (систематизации) новостей, которые публикуются на официальных сайтах прокуратуры. На сайте размещены новости о фактах возбуждения, ходе и результатах расследования уголовных дел, находящихся в производстве следователей прокуратуры, которые в соответствии с УПК могут исходить лишь от органа расследования.

TOP