Прокурорская Правда: вся правда о ГПУ, новости прокуратурыи силовых ведомств, аналитика событий в Украине, России
Вы находитесь здесь:Главная/Новости/Федерали розповіли про серйозний злочин – сексуальне насильство на борту літака

Федерали розповіли про серйозний злочин – сексуальне насильство на борту літака

Федерали розповіли про серйозний злочин – сексуальне насильство на борту літака
30.04.2018
Федерали розповіли про серйозний злочин – сексуальне насильство на борту літака
Напередодні літнього сезону ФБР попереджає про один із важких федеральних злочинів – сексуальне насильство на борту літака. За словами експертів, кількість таких випадків зростає, пише Експрес-онлайн.
Якщо у 2014-у було зафіксовано 38 сексуальних нападів на борту літака, то торік – 63 випадки.
"Можна з впевненістю говорити, що є набагато більше таких випадків, про які нам не повідомляють, – говорить Девід Гейтс, спеціальний агент ФБР. – Таке порушення є кримінальним злочином, за яке можна потрапити у в’язницю. Здебільшого жертвами стають жінки і неповнолітні, які летять без супроводу дорослих. Однак, у Лос-Анджелесі ми бачили різні комбінації жертв і нападників".
Як йдеться в офіційній інформації ФБР, найчастіше напади відбуваються на далеких рейсах, уночі, коли в салоні темно. Однією з жертв стала мама двох дітей. На жінку напали, коли вона летіла з Африки.
Потерпіла розповіла, що сіла на борт літака близько 18.00. Повечеряла, подивилась фільм і заснула, а прокинулася від того, що чужа рука була на її інтимному місці. Жінка відштовхнула нападника, але він навалився на неї усім тілом. На щастя, екіпаж літака прийшов на допомогу.
"У жодному разі на борту лікака не змішуйте алкоголь зі снодійним, адже це підвищує ризик, що на вас нападуть. Для дитини організуйте місце біля проходу, щоби стюардеси могли стежити за нею. Адже відомі жертви сексуальних нападів, яким було 8 років. Про випадок негайно слід повідомити працівникам літака", – зауважують у Федеральному бюро розслідувань США.
Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram
Юлія ГОЛОДРИГА
Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/04/27/292820-federaly-rozpovily-seryoznyy-zlochyn-seksualne-nasylstvo-bortu-litaka”

Похожие материалы (по тегу)

Прокурорская Проверка — это служба автоматической агрегации и обработки (систематизации) новостей, которые публикуются на официальных сайтах прокуратуры. На сайте размещены новости о фактах возбуждения, ходе и результатах расследования уголовных дел, находящихся в производстве следователей прокуратуры, которые в соответствии с УПК могут исходить лишь от органа расследования.

TOP